Казка про вовка та зайця

  Жив собі у зимовому лісі зайчик. Аж одного разу забрів у дружній ліс хижак. А був це голодний-преголодний вовк. Надумав він зайчиком поживитися. По слідах розшукав косоокого, вже й наздоганяє. Біжить, утікає заєць, вже й ніжка стомилась. «Ну все! Кінець мені» - стукає у його голові. Спіткнувся та й покотився з гірки. І тут сніг вирішив допомогти йому. Налипає та налипає білим пухом на втікача, вже і не заєць це, а велика біла куля летить із гори. «Я не бавитись прибіг у цей ліс. Треба вертатись назад, де я загубив косоокого» - думає вовк. Повернувся назад, щоб далі шукати зайця.

   А куля зі страху котиться собі далі, та й котиться. І довго вона б ще котилася по білому світі, коли б не маленький пеньок, що став їй на дорозі. Він і зняв зі зайця снігове покривало.

   Оглядається косоокий, нема вовка. Подякував снігу, що врятував його. Веселий та щасливий, підстрибуючи на одній ніжці, помандрував він додому.

 

Казка про зайців і кавун

План

1. Зайці побачили кавун.

2. Смачна середина плода.

3. У зайців буде човник.

4. Екскурсія озером.

  Одного осіннього дня побачили зайці на грядці спілий кавун.

  Плід був дуже дозрілий. Такий, що зайці торкнулися вершечка, а він тріснув. Червона середина кавуна виявилася дуже смачною. Зі сумом дивилися вони на те, що залишилося від соковитого плоду. І раптом їх осяйнула чудова ідея. «У нас буде човник!» – радісно вирішили вухані. І полохливі тваринки вправно покотили кавуновий м’яч до берега озера.

  Потім зайці ще довго розказували всім про неймовірну екскурсію озером.

 

 • Максим
  класна казка
  lol lol belay love bully angry wink am winked sad request winked
  3 грудня 2015 20:01
 • Діана
  Чудова казка!!!
  5 грудня 2015 13:31