Шановні відвідувачі,

ми щиро раді Вас бачити на нашому сайті.

 

Сайт не містить контенту з інших сайтів!

   

Усі учнівські твори на цьому сайті є авторськими і написані виключно для цього сайту.

 

   Усі розв'язники (ГДЗ) укладені авторами спеціально для цього сайту.

 

   Усі відповіді ДПА є теж виключно авторськими і написані спеціально для цього сайту.

 

Дослівно взятий контент з цього сайту

в комерційних цілях є порушенням авторського права.

 

   Про навчальний проект «Вчимось разом» («Сам собі репетитор») від автора проекту для батьків.

  «Як виникла ідея проекту? Коли діти моєї подруги  були школярами, вона частенько зверталась до мене за допомогою щодо виконання домашніх завдань. Зазвичай це мене дивувало. Але було велике бажання допомогти…

   Навчальний проект «Сам собі репетитор» — це кропітка робота, направлена на те, щоб допомогти учням у навчанні…  

   У тематиці математики моїм завданням було спонукати школярів до вироблення математичної логіки. Ідеї проекту щодо методики викладу математики — це показати деяке узагальнення цариці наук. Суть така: є стандартні типи завдань, а всі інші завдання – це їх комбінація. Якщо ваша дитина вже не є першокласником, тоді хочу порадити переглянути посібники  від другої половини першого класу.

   У тематиці української мови моїм завданням було спонукати школярів до вивчення державної  мови. Ідеї проекту щодо методики викладу мови — мова розвивається! Суть така: подавати точну і чим повнішу інформацію. Тому в початкових класах рекомендую звернути увагу на теми звукового розбору та складоподілу, що подаються у новій редакції (вони можуть дещо відрізнятися від поданих у підручниках, що збереглися з радянських часів), твори, які написані з навчальною та пізнавальною метою, щоб учні вчилися їх писати…

   У тематиці читання та літератури моїм завданням було спонукати школярів поринути в чудовий світ літератури. Ідеї проекту щодо методики викладу літератури — навчити аналізувати художні твори, описувати картини та ілюстрації, писати твори, щоб у наступних класах дисципліна не викликала труднощів… 

   Оскільки навчальна програма періодично зазнає змін, відбувається перехід на дистанційну форму навчання, а батькам та учням не вистачає часу на її опрацювання, автор продемонструвала ідею проекту на прикладі  підручників. Так появилася серія "Вчимось разом" з детальним розбором завдань.  

   Детальний розбір завдань, як складова проекту, не є типовими ГДЗ, адже вони допоможуть не просто списувати домашнє завдання, а розуміти їх виконання.

   Публікації проекту  призначені в першу чергу для батьків, а також наших дорогих учнів, щоб допомогти у вивченні шкільних наук, та при бажанні для вчителів.

   Публікації проекту допоможуть під час дистанційного навчання».

 

  Користуйтеся  першоджерелом, 

дізнавайтеся про нове першими!

 

  Дякуємо, що обрали нас.                                   

          З повагою, автори.

 

 

Примітка. Контент (англ. content - вміст (уміст)) - будь-яке інформаційне особливе наповнення інформаційного ресурсу (наприклад веб-сайту), який користувач може скопіювати (завантажити) на диск комп'ютера. Див. УКРАЇНСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК.