Щедрий не той, хто дарує, а той, хто не шкодує
Щедрість – чудова риса людини. Моральна якість та чеснота, яка є серединою між марнотратством та скупістю. Щедрий не той, хто дарує те, що в надлишку. Щедрий той, хто щиро ділиться з іншим тим, що необхідне є для нього самого. Такий вчинок іде від доброго серця, милосердя, любові до ближнього.
Прикладом щедрих людей є волонтери та усі небайдужі люди, які допомагають. Адже роблять безкорисливо добро ближнім.
Що робити, коли мені відмовили
Кожна людина хоч раз у житті чула відмовку. Хочу порадити, що тоді робити.
Не слід одразу засмучуватися. Треба заспокоїтися, щоб правильно зрозуміти ситуацію. Кожен має право висловити відмову. До того ж вона не завжди свідчить про погане ставлення. Якщо відмова слушна, треба правильно її сприйняти. Коли пов'язана із жадібністю, подумай, чи варто тобі приймати нещирі подарунки. А заздрісник, який зазвичай бажає зла, не вартує того, щоб зіпсувати тобі настрій.
Відмови є різні, проте до них потрібно ставитися правильно.
Чи потрібно дарувати друзям подарунки
Про друзів можна впевнено сказати, що щедрий не той, хто дарує, а той, хто не шкодує. Усі знають, що справжній друг залюбки допомагає. Він не пошкодує поділитися будь-чим. Його не треба довго просити про щось. Він ніби читає думки. Тоді виникає питання, чи потрібно дарувати друзям подарунки.
Я вважаю, що друзям потрібно дарувати подарунки. Наприклад, у день народження, здобуття перемоги на змаганнях. По-перше, подарунки завжди приємно отримувати. По-друге, вони є додатковим свідченням прихильності. По-третє, переконують про те, що не забуваєш про важливі події в житті друга. Дуже радієш його успіхам і досягненням, нагороджуючи за старання.
Даруйте друзям подарунки! Якщо нема можливості купити, робіть їх власноруч.
Який слід по собі ти би хотів залишити на землі