Зимові канікули я провела у рідному місті. Погода була не дуже холодною, але засніженою. Я з подругою ішла на гірку. Там завжди весело, багато інших дітей. Ми навипередки спускаємося униз на санчатах.

   Зимою наше невелике засніжене подвір’я  прикрашає сніговик. Ми гуртом ліпимо три великі кулі. З моркви я роблю ніс, гілки стають йому руками. Стареньке відро служить гарною шапкою. Він весело вітає перехожих. 

   Сад узимку порожній та тихий, інколи заскрипить самотня качеля.

   На зимові канікули до мене у гості приїжджала двоюрідна сестра. Ми багато часу гуляли на свіжому повітрі. Як доводилось залишатись удома, спостерігали через шибку вікна за красою зимової природи, дивилися улюблені телепередачі. Для себе придумали цікаву гру. Ми по черзі у вільну хвилину уголос читали чергові сторінки книжки. Хто за день знаходив час виразно прочитати більше сторінок, ставав переможцем дня. Книги вже без суму дивилися на нас і чекали коли ми їх прочитаємо. А батьки хвалили нас за таку кмітливість. Ми також були задоволені результатом, адже за канікули встигли прочитати доволі багато нових книжок.   

   Так з відпочинком та користю для себе я провели свої зимові канікули.

 

Обряд колядування з власного досвіду

Як ти провела зимові канікули?