Розповідь

  Мені подобаються уроки рідної мови.

  Вчителька терпляче пояснює нам кожне правило, щоб ми добре його засвоїли. Наводить безліч прикладів. Наполегливо готує кращих учнів для участі у конкурсах, олімпіадах. Там наші відмінники показують кращі результати.

  Я хочу вміти писати без помилок, тому уважно слухаю вчительку, систематично виконую домашнє завдання. Я багато читаю, тому написання творів мені дається легко. Іноді у зошиті поряд з відмінною оцінкою стоїть червоне слово «Молодець». На уроках ми часто зачитуємо вголос кращі твори. Вчителька проводить цікаві вікторини. 

   Уроки рідної мови проходять цікаво та змістовно.

 

Есе про уроки української мови за поданим початком

     Іринка любить уроки української мови. Юркові вони не дуже подобаються. А мені вони починають подобатися. І поділюся з вами про те, як так сталося.

    Коли виросту, хочу стати відомим спортсменом. Відвідую секцію бойових мистецтв, часто беру участь у спортивних змаганнях. А для чого тут мова, скажете ви? Як любить говорити моя мама, уміння правильно висловлюватися та грамотно писати – це незвичайне багатство, яке вільно  роздають у школі. Моє завдання зібрати його, бо навіть у спортсмена попереду інтерв’ю, блоги, спілкування з фанатами.

   І що я зробив? Просто прислухався до маминих порад. А коли почав відповідально ставитися до уроків, систематично виконувати домашні завдання, то я зробив для себе неймовірне відкриття. Мені подобаються уроки української мови чим раз більше…

 

***

     Іринка любить уроки української мови. Юркові вони не дуже подобаються. А мені уроки української мови подобаються найбільше. 

     А знаєте чому? Як любить пожартувати мама, що моя творча натура просто має менше часу для рахування. Змалку дуже любила слухати казки. Коли мене навчили читати, почала сама складати невеликі віршики. Я радію, що маю таке незвичайне хобі. А мама – найперший слухач, бо для мене важлива її підтримка і порада.   

     У майбутньому хочу поєднати своє хобі з обраною професією, а тому треба вміти грамотно писати і гарно спілкуватися.

 

Написали, що робиш на уроках української мови, уживаючи однорідні члени речення 

   Уроки української мови я вивчаю наполегливо і старанно.

   Мені подобається читати тексти, писати вправи, уставляти розділові знаки, відповідати на питання. Я дізнався і про мову, і про мовлення, і про букви, і про звуки. Вивчав орфограми про апостроф, чергування і подовження звуків. Зазвичай працюю не тільки на уроці, а виконую завдання вдома.  

    Тепер пишу не тільки каліграфічно, а грамотно.  

 

***

  

    На уроках української мови я не навчаюся легко, але цікаво.

    Я люблю відповідати біля парти, а не біля дошки. Запам’ятовую правила швидко і точно. Зазвичай мені цікаво і читати, і писати, і відповідати. Намагаюся виконувати завдання вчасно, старанно, наполегливо.

   Хочу писати не тільки каліграфічно, а грамотно