Незабаром розпочнуться мої літні канікули. Не потрібно буде прокидатися рано і поспішати на уроки. 

   Канікули для мене – це перш за все відпочинок. Я люблю бувати на березі озера. Плавати та засмагати. О цій порі зазвичай з батьками відвідую родичів, котрі далеко живуть. Досхочу покатаюся на велосипеді. Буду зустрічатися з друзями. Нам завжди цікаво та весело. Щоб не нудьгувати, читатиму цікаві книжки. Мені подобаються казки та оповідання про тварин.  

   За літні канікули всі учні набираються сил та енергії для успіхів у наступному  навчальному році.

 

***

 

  Незабаром розпочнуться мої літні канікули. Мені подобається пора відпочинку. Не треба рано прокидатися.  

  Можливо, саме цього року здійсниться моя мрія відвідати дитячий табір відпочинку. Подруга розповідала, що там дуже цікаво. Приємно познайомитися з хорошими людьми. Зустріти нових друзів з різних куточків рідної країни. Потім листуватися через Інтернет. Конкурси, концерти, походи, екскурсії не залишать нікого байдужим. 

   Я з нетерпінням чекаю літні канікули.

 

Есе на тему «Чи потрібні літні канікули?»

   Іноді виникає питання, чи потрібні літні канікули. Його обговорюють не тільки діти, а й дорослі.

   Я переконаний, що літні канікули – це чудова пора відпочинку. І про нього не треба забувати. Адже, упродовж більшої частини року нам доводиться рано вставати, багато читати і писати, носити важкі портфелі. Це має вплив і на зір, і на хребет, і на самопочуття.

   Крім того, тривалість літніх канікул дозволяє добре відпочити за різними програмами. Встигнеш поїхати на море або в гори. Відвідати далеких родичів. Зустріти нових друзів у дитячому таборі. Більше часу бути разом з рідними та близькими.  

    А після відпочинку обов’язково появляться сили до одноманітних речей – зранку  вставати за будильником, з радістю бігти до школи, старанно виконувати домашнє завдання, встигати на різні гуртки, не полишати прогулянки на свіжому повітрі.

   Чергувати навчання і відпочинок – це і здорово, і правильно, і емоційно.

 

Як ти мрієш провести літні канікули?

 

 • Віка
  Дуже дякую!!
  3 травня 2016 17:14
 • Іра
  Дякую велике)
  11 травня 2016 21:28
 • Даша
  Большое спасибо! Учительница ничего не заметила!
  15 грудня 2016 16:39
 • Никита
  Дуже велике спасибі
  2 травня 2017 12:43
 • Мишко
  норм
  6 вересня 2018 17:59