Школярі всю зиму готувалися до зустрічі птахів. У школі напередодні провели конкурс на кращу шпаківню. Перемогла дружба та старанність. Проте усі були задоволені доброю справою. 

   Навесні наші школярі провели толоку. Прибрали шкільне подвір'я та сусідній парк. Поверталися втомлені, але веселі. Адже гілки дерев прикрасили наші шпаківні. Хатинки чекатимуть на птахів.

  В теплу пору мешканці нашого міста будуть відпочивати у парку і слухати галасливих шпаків. Адже ці пташки дуже люблять передражнювати голоси багатьох своїх родичів.

 

                    -----------------------------------

 

   Школярі всю зиму готувалися до зустрічі птахів. Майстрували затишні хатинки-шпаківні. Одного разу вчитель розповів про охорону птахів. Мої друзі теж вирішили долучитися до цієї справи. Не кидати жуйки на землю – це найлегше, що можуть зробити усі школярі до прильоту птахів. Тоді вони не будуть гинути через таку дрібницю. Адже, скльовуючи викинуті жуйки, завдають собі велику шкоду. Також весною учні з батьками дбайливо порозвішують зручні шпаківні на гілках дерев. У хатинки, зроблені руками школярів, заселяться пари галасливих шпаків.

   Вдячні птахи радісно привітають людей своїм співом.

 

 

 

             

 • Юлия
  lol wink winked Спасибо помогли только очень большой текст no recourse sad angry
  6 квітня 2016 19:27
 • Кіра
  Клас! Супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7 квітня 2016 18:38
 • Денис
  Спасибо! Осень хорошіе тексти.
  18 лютого 2017 08:41
 • Настя
  Дякую! Мені дуже це допомогло! Я дуже вдячна цій людині(дитині,подростку), яка це написав(ла)!!!
  23 березня 2021 17:52