Я часто пересуваюся автомобілем. Зручно вмощують на задньому сидінні татової машини. Через велике бокове вікно спостерігаю за будинками, деревами, іншими автомобілями, що швидко зникають з поля зору. 

   Автомобіль дуже зручний вид транспорту. Він вчасно доставляє мене до місця призначення.

------------------------------------------------

    Я проживаю у великому місці. Тому часто  з батьками користуюся міським транспортом. Мені подобається їхати у трамваї. Він просторий зі зручними сидіннями. Назви зупинок оголошуються українською і англійською мовами. Це мені подобається. 

    Компостувати наші талони – моя улюблена справа. Компостер, мов маленький крокодил, затискує між своїми зубцями блискучі папірці. 

    Цей вид транспорту досить популярний у нашому місті. 

--------------------------------------------------

    Я живу поблизу великого міста. У вихідний день з батьками часто їдемо до обласного центру. 

   Електропоїзд швидко доставляє нас до приміського вокзалу. Мені подобається спостерігати за природою, що швидко зникає за широким вікном. У вагоні завжди людно. Можна зустріти старих знайомих та познайомитися з новими людьми. Машиніст повідомляє назву кожної станції та час зупинки. Також нагадує з якої сторони відкриватимуть двері. 

   По приїзді електропоїзда щасливі пасажири, мов мурашки, виходять на перон. 

-------------------------------------------------

   Нещодавно я з татом повертався поїздом додому. Батько взяв білет у плацкартний вагон. Я вперше їхав поїздом. Тому ця поїздка стала для мене дуже захоплюючою. Спочатку мій слух напружено ловив монотонний стукіт коліс. Згодом я вже не звертав на нього ніякої уваги. За вікном швидко пропливали дерева, будинки, люди. Незабаром почало сутеніти. У вагоні слабке мерехтіння лампи спочатку заважало заснути. Згодом мене зморив такий потрібний сон.

  На ранок ми були вже вдома.

----------------------------------------------------

  Нещодавно я з мамою був у метро. Ескалатор довіз нас до платформи. 

  У метро панує строгий розклад поїздів. Таблички з написами підказують пасажирам шлях. Диктор у вагоні нагадує назви зупинок. 

  Підземний зустрічний транспорт рухається по іншій колії. Тому поїзди з пасажирами  мчать дуже швидко.

   Метро – це швидкий і дуже зручний вид транспорту.