Я живу на вулиці . Вона знаходиться у великому місті. Обабіч вулиці піднімаються увись багатоповерхові будинки. Зовсім поруч знаходиться дитячий майданчик. Є ще майданчик з тренажерами. Ми з радістю проводимо там свій вільний час.  Біля будинків ростуть дерева, тому в теплу пору вулиця особливо зелена і затишна. А ще на ній є моя рідна школа, нею я крокую на уроки.

    Мені подобається моя вулиця.

 ------------------------------------------------------------------------

     Моя вулиця має  ім’я великої людини Андрея Шептицького. Митрополит був заможним, але все своє  життя допомагав бідним та знедоленим. 

     Вулиця є центральною у моєму невеликому місті. Її окрасою є парк. У центрі стоїть  памятник українському генію Тарасові Шевченку. Парк є чудовим місцем для відпочинку. Зовсім поруч знаходиться дитячий майданчик. Тут завжди багато дітей.  Вздовж дороги розкинулися чепурні будинки, магазини, аптека та краєзнавчий музей.     

    Я пишаюся тим, що моя вулиця названа на честь відомої людини.

------------------------------------------------------------------------

    Я живу на вулиці …. Вона пролягла у центрі міста. Тому по ній мчать автомобілі, а тротуарами ходить безліч людей. А ще на ній є моя рідна школа, багато магазинів, аптеки, готель. Хоч вона трохи шумна, але завжди чудово освітлена. Особливо гарна взимку на свята.

   Я вже звикла до моєї вулиці.

------------------------------------------------------------------------ 

   Я живу на вулиці …. Моє село невелике, тому має лише одну вулицю. На ній живуть мої родичі, сусіди. Обабіч вулиці розкинулись гарно доглянуті будинки, городи з рівними грядками, садки з багатьма фруктовими деревами. У селі живуть працьовиті люди. Середина вулиці пролягає через центр, де на постаменті велично стоїть наш Великий Кобзар. Поряд розміщені три магазини, ресторан, будинок молоді. Часто можна побачити велосипедистів, адже мешканці нашого села полюбляють цей вид транспорту. По дорозі мчать машини.

   Я люблю своє село, свою вулицю. 

 • василь
  я люблю своє село
  23 січня 2015 15:21
 • Лиза
  кек
  3 жовтня 2018 18:18
 • Іра
  лол
  3 листопада 2019 12:04