Мені подобається урок читання та рідної мови.

   З книжкою у руках я проводжу багато вільного часу. З них дізнаюся багато нового та цікавого для себе. Художня література поповнює мій словесний запас, робить мову яскравою. А особливо легко мені дається написання творів. Вчителька часто на уроці зачитує їх усім. Я отримую гарні оцінки.

   Ось чому урок читання є моїм улюбленим. Я раджу усім читати більше книжок, тоді цей предмет буде цікавим і стане улюбленим.

 ------------------------------------------------------

   Моїм улюбленим уроком є математика.

   Перш за все я завжди виконую домашнє завдання. Коли чогось не розумію, звертаюся за допомогою до старших. Навчилась розвязувати багато задач. Можу пояснити задачу подрузі. Тепер на уроці мені цікаво. Я маю гарні оцінки. Приймаю участь у різноманітних конкурсах і олімпіадах. 

   Так завдяки наполегливості та старанням математика стала моїм улюбленим предметом.

--------------------------------------------------------  

   Мій улюблений урок фізкультури. Він робить нас сильними та здоровими.

   Після школи я відвідую секцію. Спортивні заняття мені дуже подобаються. Та й уроки фізкультури проходять цікаво. У класі я на відмінно здаю нормативи. Навіть вчитель пропонує мені показати іншим як правильно виконувати стрибки, кидати м'яча чи віджиматися. У командних іграх усі хочуть бачити мене учасником  тільки своєї команди. Я часто приймаю участь у змаганнях. Маю грамоти і медалі.

  Ось чому мені подобаються уроки фізкультури.

--------------------------------------------------------

   Я хочу бути лікарем. Тому мене захоплює урок основи здоров’я.

   Тільки на цьому уроці я можу дізнатися про загартовування, планування розпорядку дня, правильне харчування. Вчителька цікаво розповідає про здоров’я, як захиститися від багатьох хвороб. Я уважно слухаю та виконую домашнє завдання. Тому маю гарні оцінки.

   Оскільки даний предмет для мене успішний, він є моїм улюбленим. Основи здоровя – чудовий урок для мене!

    

   

  • ліліЯ
    Дякую!але мені вже непотрібно
    14 квітня 2015 18:12
  • Нікуся
    Дуже корисний текст wink
    26 квітня 2016 19:26