Усі ми хочемо досягнути успіху в житті. Дехто витрачає надмірно часу і зусиль, а інші гадають, що про це не варто перейматися. 

     На мою думку, навіть найменше прагнення потребує зусиль. Ми зараз навчаємось у школі. Аби нам  отримати хороші знання і оцінки, треба наполегливо навчатися, виконувати різні завдання. Звісно, це займає доволі багато часу. Проте впевнена, що це того варте. Я неодноразово змогла прийняти участь в шкільних олімпіадах, творчих конкурсах. Маю нагороди. 

     У майбутньому знання допоможуть стати досвідченими, успішними людьми, справжніми  професіоналами, цікавими співрозмовниками, вносити свій вклад у загальний добробут країни.

 

***

 

   Значну частину свого часу я витрачаю на гру на фортепіано, адже регулярно відвідую школу мистецтв. 

     Моя мета – це не найкращі оцінки чи слава. Хочу приємно проводити час і навчитися вправно грати на цьому інструменті. Але великі зусилля можуть піднести до небачених висот. Я навчаюсь уже в сьомому класі, не один раз брала участь в конкурсах та перемагала. 

     Зараз також готуюсь до змагання. І знаю, що для хорошого результату потрібно докласти безліч зусиль, витратити свій час. Але не шкодую, адже в майбутньому це допоможе в досягненні моєї мети – стати піаністом.