ПЕРЕПІЛКИ (За Наталією Пожарицькою)

Улітку на лузі чи на хлібному полі можна почути дзвінку перекличку. «Підпадьом-підпа-дьом-підпадьом», — чітко вимовляє хтось у заростях високої трави.

  Перепілка — дика родичка домашніх курей. Строката витончена пташка величиною зі шпака така маленька жовто-бура рябенька курочка. Забарвлення гарно маскує перепілку. У природі побачити її майже неможливо, бо тримається вона у траві й рідко виходить на відкриті місця. При наближенні ворога птах тулиться до землі й завдяки захисному забарвленню стає зовсім не помітним. Пройдеш поруч — і не помітиш.

  Пересувається перепілка найчастіше бігом, але й уміє літати, адже здійснює довгі и напружені перельоти, вирушаючи на зимівлю до Африки чи до Південної Азії.

   Найчастіше вона розселяється на полях із зерновими культурами, але інколи, наприклад, під час дощового літа, перепілок можна зустріти і на посівах соняшника. На полях чи серед густої трави птахи влаштовують гнізда і виводять пташенят.

   Мешкає перепілка звичайна скрізь у Європі, у Західній Азії, в Африці. Здавна на цього птаха полювали через його смачне м'ясо. Є підстави думати, що в Давньому Єгипті перепілок спеціально розводили на деяких давньоєгипетських пам'ятниках посеред малюнків домашніх тварин трапляються також зображення перепелів.

   На жаль, диких перепелів з кожним роком меншає. Добре, що їх можна вирощувати в неволі.

   Нещодавно люди заходилися знову розводити перепелів. Перші вдалі спроби були зроблені в Японії. І зараз тут побудовано багато спеціальних перепелячих ферм, на яких вирощують у рік сотні тисяч птахів й отримують десятки мільйонів яєць. Перепелині яйця є цінним продуктом харчування, який використовується в лікувальному та дієтичному харчуванні. Це стало однією з причин одомашнення й розведення перепелів.

   У Японії розводять німу перепілку. Чому її так назвали — неясно. Може тому, що вона не кричить під час токування класичне перепеляче «підпадьом», а тихо й глухо дзижчить. Німі перепели виявилися дуже підходящими для виведення нових порід. Учені вивели перепелів, які дають багато яєць і швидко набирають вагу. Перепели легко пристосувалися до утримання в клітці і харчів, які їм запропонувала людина.

   Розведення перепелів широко практикується в різних країнах. У нас у країні також є перепелячі ферми. Роботу зі штучного розведення перепілок лише почато. Але цілком можливо, що людина виведе коли-небудь нові породи цих птахів.