Музика відіграє важливу роль у моєму житті. Зазвичай, коли маю вільну хвилину, слухаю музику. Весела, швидка і бадьора музика здатна підняти мій настрій, коли я засмучена. Доволі часто слухаю популярну музику в дорозі до бабусі, коли сиджу в автобусі. "Океан Ельзи" - один з улюблених музичних колективів. Його пісня "" завжди додасть драйву.

  Нещодавно я прочитала, що музика дозволяє визначити особистість. Учені стверджують, що класиці, зазвичай, віддають перевагу спокійні і творчі натури, котрі вміють добиватися поставлених цілей. А люди, які слухають однакову музику, можуть бути хорошими друзями.

   Особисто я надаю перевагу народній музиці. Особливо подобається виконання пісень під супровід акордів бандури. Тому відвідую гутрок, де з дитинства навчаюсь гри на цьму інструменті, який довгий час був призабутий. Учитель розкриває широкі можливості бандури.  На гуртку виконуємо як народні, так і популярні пісні. Дивовижно, як мелодійно та неповторно звучать на струнах ноти багатьох сучасних пісень.

   Удома маю свою бандуру, тому можу самостійно позайматися. Ніжні звуки бандури мене заспопокоюють. Хочу, щоб моя музика приносила радість усім, хто її слухає. 

   Ось тому музика є невід'ємною частиною мого життя.