Подорожі приносять у моє життя щось нове та небачене, тому чекаю їх з нетерпінням. Щоправда, не завжди з'являється можливість кудись з'їздити, проте в час панування всесвітньої мережі, це вже не є проблемою – я можу ознайомитись з чимось, отримати певну інформацію або відомості не виходячи із дому. Можна вважати це, такою собі, віртуальною мандрівкою.

   Нещодавно, випадково натрапивши на цікаву статтю, схожим чином відкрила для себе дендрологічний парк "Софіївку". Світлини з краєвидами цього місця привернули мою увагу і були дійсно вражаючими – мальовничі пейзажі, дивні, рідкісні, але вельми красиві рослини. Із захопленням вдивлялась у кожну із них. Від чисельних різноманітних за формою і виглядом водойм розбігаються очі, а від величезної кількості фонтанів і водоспадів перехоплює дух. Природну красу парку доповнюють витончені рукотворні споруди. Античний стиль, у якому виконані скульптури, додають певної загадковості та пишності. Не менше за красу мене зачепила й романтична історія, що стоїть за виникненням цього місця. Один заможний чоловік забажав спорудити на цьому місці парк і подарував його своїй дорогій дружині – прямісінько у день ангела. Після усього побаченого і прочитаного мене переповнює якесь наївне, світле відчуття.

   Можливо це саме те, що підштовхує мене на думку, що ця віртуальна подорож – хороша передумова для справжньої, реальної мандрівки. Таке місце краще бачити на власні очі. Коли з'явиться нагода, обов'язково завітаю у неймовірний парк "Софіївка".