На мою думку, вовків важко приручити, бо вони хижі дикі тварини.

    По-перше, здавна жили в лісах далеко від людського ока. По-друге, вовки є хижими звірами. Вони нападають на інших тварин, тому є небезпечними навіть для людини. По-третє, в певний час свого розвитку вовк прагне стати ватажком зграї. Тоді він буде намагатися підкорити господаря.

   Так склалося здавна, що вовки – це хижі дикі тварини.  Вони пристосовані жити на волі, їм ніколи не потрібна була людська допомога. 

 

***********

 

      На мою думку, вовків важко приручити, бо вони  хижі дикі тварини.

    По-перше, ці тварини здавна жили в лісах далеко від людського ока. Вони не живуть поодиноко, а збираються в зграю. Тварини, що живуть самостійно, здатні більше йти на контакт з людьми. По-друге, вовки є хижими тваринами. Нападаючи на свійських тварин, завжди були ворогами їхніх господарів. По-третє, тільки малих сліпих звірят вдається приручити. Проте їхні інстинкти  самовиживання пристосовані до життя на волі. Вони настільки сильні, що не зникають повністю, а тільки приглушуються. Можуть проявитися будь-коли та  принести шкоду людині, котра приручила звіра. По-четверте , в дикій природі вовк, досягши зрілості,  виборює право стати ватажком зграї. У такий час він буде намагатися підкорити господаря. Люди розуміючи усе це, ніколи не приручають цього дикого хижого звіра. 

     Ось тому, вовк ніколи не стане для людини вірним другом, як собака.