Міркування
Під час дискусії я завжди висловлюю власні думки
Під час дискусії я завжди висловлюю власні думки.
По-перше, вважаю, що власними думками зможу переконати інших. По-друге, хочу, щоб рахувалися з моєю думкою. По-третє, таким способом я хочу ділитися власним досвідом на проблему.
Багатьох однолітків мені вдавалося переконати у своїй думці.
Під час дискусії я часто висловлюю власні думки
Під час дискусії я часто висловлюю власні думки. Проте намагаюся наводити факти, приклади, цитати.
По-перше, вважаю, що додаткова інформація може зробити мою думку переконливішою для інших. По-друге, знання фактів, прикладів, цитат дозволяє глибше зануритися у суть питання. По-третє, я розумію, що ще мало знаю, адже з досвідом і знаннями не народжуються. Потрібно багато часу, щоб їх набувати.
Ось тому залюбки у дискусії свою думку аргументую наведенням фактів, прикладів, цитат.
Під час дискусії я зрідка висловлюю власні думки
Під час дискусії я зрідка висловлюю власні думки.
По-перше, умію вислухати думку інших. По-друге, не завжди маю власну думку на певне питання. Іноді мені важко її висловити. По-третє, я не сліпо довіряю іншим, а шукаю слушний висновок із аргументів співрозмовників.
У будь-якому випадку не слід уникати дискусії. Вона допоможе формувати думку про певне питання.
Під час дискусії я ніколи не висловлюю власні думки
Під час дискусії я ніколи не висловлюю власної думки.
На жаль, особисто мені важко правильно сформулювати власну думку. Зазвичай можна подумати, що й дискусія мені не потрібна. Проте це не так. У такій ситуації дуже добре вміти вислухати чужу думку. Наведені аргументи допоможуть прийняти правильний висновок. А потім згідно нього діяти. Відоме прислів’я нагадує, щоб спочатку думати, а потім діяти. Без дискусії може бути все навпаки.
Отже, не так важливо чия думка спонукала до дії. Головне, щоб вона була правильною.
Як прийняти рішення, коли інші думають, що правда їхня
Як прийняти рішення, коли інші думають, що правда їхня.
Важливим способом порозумітися у виборі певної думки – це дискусія. З тлумачного словника можемо дізнатися, що дискусія – це широке публічне обговорення якого-небудь спірного питання.
Хоч це слово також вживаємо у переносному значенні. Проте його в жодному разі не слід плутати із суперечкою. Адже дискусія не породжує ні сварки, ні образи. Навпаки, фактами, обґрунтуванням, прикладами допомагає дійти згоди, обравши правильну думку. За допомогою дискусії люди шукають істину, у суперечці кожен вперто стоїть на своєму.
Отже, щоб переконатися у правильності думки, слід скористатися дискусією.