Вирішила мудра Сова відкрити лісову школу для маленьких звірят. Зібрала збори батьків. Постаралися вони. Знайшли простору поляну, дістали дошку, навіть парти зручні змайстрували. Там усе, як у справжній школі.Дзвонить дзвінок та сповіщає учням про урок чи перерву.

    Ось і настав перший урок. Сова абетку відкриває, звірятам перші букви А та Б називає. Уважно слухає Лисенятко, пустує поруч Зайченятко. Продзвенів давно дзвінок, а Ведмежатко запізнилось на урок.

    Ви, напевно, кращі за учнів лісової школи?

 

-------------

    Розповідь про лісову школу зі спільнокореневими словами. 

    Вирішила в лісі мудра Сова відкрити лісову  школу для маленьких звірят. Зібрала збори батьків малят. Постаралися всі родичі майбутніх школярів. Серед них виявилися справжні майстри. Знайшли на узліссі простору галявину, дістали дошку, навіть парти зручні змайстрували. Там зроблено усе майстерно, як у справжній школі. Придбали букварі, учнівські зошити, олівці та ручки.

    Ось і настав перший урок. Сова абетку відкриває, звірятам перші букви А та Б називає. Уважно слухає Лисенятко, пустує поруч Зайченятко. Продзвенів давно шкільний дзвінок, а Ведмежатко запізнилось на урок. 

    Ви, напевно, кращі за учнів лісової школи?

 

Лісова школа.