Інша завдання дивись тут...

Завдання 186

Мережа кондитерських до річниці свого відкриття дарувала відвідувачам набори солодощів торгових марок «Добре», «Солодко» та «Смачно». Наприкінці святкування з’ясувалося,

що наборів «Солодко» було подаровано на 12 більше, ніж наборів «Добре», а наборів «Смачно» - на 31 більше, ніж «Солодко». По скільки наборів кожної марки було подаровано, якщо відвідувачів було 430 і кожен з них отримав по одному набору?

 

Завдання 187

Одна сторона трикутника на 9 см менша за другу і вдвічі менша за третю. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 105 см.

 

Завдання 188

Чи можна розкласти 68 банок консервів у три ящики так, щоб у другому було вдвічі більше банок, ніж у першому, а в третьому - на 3 банки менше, ніж у першому?

 

Завдання 189

Чи можна 90 книжок розмістити на трьох полицях так, щоб на третій було на 3 книжки більше, ніж на другій, і на 5 книжок менше, ніж на першій?

 

Завдання 190

Батькові зараз - 38 років, а його синові - 10. Через скільки років батько буде утричі старший за сина?

 

Завдання 191

На одній ділянці кущів аґрусу втричі більше, ніж на другій. Якщо з першої ділянки пересадити 12 кущів на другу, то кущів аґрусу на обох ділянках стане порівну. По скільки кущів аґрусу росте на кожній ділянці?

 

Завдання 192

У двох корпусах пансіонату проживала однакова кількість відпочивальників. У зв’язку з проведенням ремонту було  вирішено переселити 24 відпочивальники з першого корпусу

до другого, після чого кількість відпочивальників у першому корпусі стала в 4 рази меншою, ніж у другому. По скільки відпочивальників проживало в кожному корпусі до початку ремонтних робіт?

 

Завдання 193

У двох мішках цукру було порівну. Після того як з першого мішка пересипали 8 кг до другого, у ньому стало вдвічі менше цукру, ніж у другому. По скільки кілограмів цукру було в кожному мішку спочатку?

 

Завдання 194

На 440 гривень було придбано 25 зошитів у клітинку і лінійку. Вартість зошита в лінійку - 17 грн, а в клітинку - 18 грн. По скільки зошитів кожного виду придбали?

 

Завдання 195

До свята придбали 12 коробок цукерок по 55 грн та по 62,5 грн за одиницю, усього на суму 697,5 грн. По скільки коробок кожного виду придбали?

 

Завдання 196

Старовинна грецька задача. У Піфагора запитали: «Скільки учнів навчається у твоїй школі?». На що він відповів: «Половина всіх моїх учнів вивчає математику, чверть - музику, сьома частина мовчить, і, окрім того, є ще три жінки». Скільки учнів навчалося в школі Піфагора?

 

Завдання 197

Маса бідона з молоком становить 25 кг і ще половину його маси. Яка маса бідона з молоком?

 

Завдання 198

1/4 — від одного числа дорівнює 2/3 від другого. Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 66.

 

Завдання 199

60 % від одного числа дорівнюють 45 % від другого. Знайдіть ці числа, якщо їх сума дорівнює 210.

 

Завдання 200

Човен витратив на шлях за течією 2,5 год, а проти течії - 3.6 год. Відстань, яку проплив човен за течією, виявилася на 7.6 км меншою, ніж відстань, яку він проплив проти течії.

Знайдіть власну швидкість човна, якщо швидкість течії дорівнює 2 км/год.

 

Завдання 201

Катер за течією річки плив 1,6 год, а проти течії - 2,5 год. Відстань, яку подолав катер проти течії, виявилася на 6,2 км більшою, ніж відстань, яку подолав катер за течією. Знайдіть швидкість течії, якщо власна швидкість катера дорівнює 16 км/год.

 

Завдання 202

З пункту А до пункту В зі швидкістю 12 км/год виїхав велосипедист. Через 3 год з пункту В до пункту А виїхав мотоцикліст зі швидкістю 45 км/год. Скільки годин до зустрічі з мотоциклістом їхав велосипедист, якщо відстань від А до В становить 235,5 км? На якій відстані від пункту А відбулася їх зустріч?

 

Завдання 203

З котеджного містечка в напрямку залізничної станції зі швидкістю 14 км/год виїхав велосипедист, а через 2 год після нього звідти ж, але в протилежному напрямку зі швидкістю

4 км/год вийшов пішохід. Через скільки годин після свого виходу пішохід буде на відстані 73 км від велосипедиста? На якій відстані від котеджного містечка в цей час він знаходитиметься?

 

Завдання 204

Перший  кавун на 5 кг легший за другий і утричі легший за третій. Перший і третій кавуни разом удвічі важчі за другий. Знайдіть масу кожного кавуна.

 

Завдання 205

Під час підготовки до олімпіади з математики Іван розв’язав на 3 задачі менше, ніж Оксана, і у 2 рази менше, ніж Сергій. При цьому Іван і Сергій разом розв’язали у 2,1 раза більше задач, ніж Оксана. Яку кількість задач розв’язав кожен з учнів, готуючись до олімпіади?

Інша завдання дивись тут...