Загрузка...

   Літо – моя найулюбленіша пора. Позаду залишився навчальний рік. Можна гарно відпочити та набратися сил для нових успіхів. Відчуваєш себе трошки дорослішим, адже попереду чекає старший на рік клас. 

   Я люблю влітку ходити на річку плавати та засмагати. Не треба рано вставати. Можна більше часу провести з друзями. Мені подобаються ігри з м’ячем на подвірї. Влітку погода безвітряна, а тому волан бадмінтона високо  та гарно летить під час гри. Чудово подорожувати на велосипедах у ліс чи поле. Влітку, зазвичай, відпочиваю у дитячому таборі. Там цікаво та весело. Можна побачити нові місця та розширити коло знайомих. З нетерпінням чекаю нової поїздки. На канікулах більше вільного часу, щоб посидіти за комп’ютером, почитати цікаву книжку чи подивитися улюблену телепередачу.

   Тому мені подобається літня пора.

    

 

Загрузка...

 • Тарас
  І це 5-7 речень? Це чудово!!! Це не правильно діти самі мусять писати!!! ------------ Сайт рекомендує: твори не треба списувати дослівно, беріть їх за основу та вчіться перефразовувати своїми словами. Тоді гарна оцінка - гарантована!
  9 березня 2016 16:37
 • Марічка
  Сайт супер!!! Декілька речень списала, але більшість з них переробила. Щоб вчителька не запідозрила нічого. Велике вам спасибі! РЕКОМЕНДУЮ
  3 квітня 2016 13:26
 • Анна
  Тарас 5-7 речень це мінімум речень!
  27 квітня 2016 21:30
 • Ангіліна
  winked супер мені подобається
  клас
  15 травня 2016 19:34
 • Ліза
  Прикольно,але дещо потрібно виправити
  27 березня 2017 11:06