Нещодавно ми усім класом їздили на екскурсію у зоопарк. Було дуже цікаво.

     Там я побачила різних тварин. Вони позували нам, а ми робили чудові фотографії. Були там лев, рись, тигр, мавпочки, вовк, лисиця, пантера. Побачили дуже багато різних птахів, навіть хижаків сокола та орла. Здалеку ми спостерігали за верблюдом, остерігалися його поганої звички. А маленькі козенята їли з наших рук свіжу траву, її багато росте біля їхньої загорожі.

     На згадку купили собі чудові сувеніри, зробили безліч фотографій. Ми отримали велике  задоволення від цікавої поїздки.   

 

Розповідь про відвідування зоопарку з використан­ням незмінюваних слів — назв звірів і птахів

     Нещодавно ми усім класом їздили на екскурсію у зоопарк. Нам було дуже цікаво.

     Там побачили екзотичних тварин. З вольєру весело позувало маленьке шимпанзе, а ми робили чудові фотографії. Барвистий какаду спритно лазив по розлогому дереві на своїй території. Рожевий фламінго міцним дзьобом чистив пір'я. А швидку кенгуру ми застали в турботах. З її сумки виглядало маленьке кенгуреня. Насамкінець ми по черзі каталась на запряженому веселому поні. 

     На згадку купили чудові сувеніри, зробили безліч фото. Отримали велике  задоволення від цікавої поїздки в зоопарк. 

***

    Нещодавно усією сім'єю ми побували у зоопарку.

   Для мене стало справжньою несподіванкою зустріти там стільки незвичайних та, часом, чудернацьких звірів. Здивувала величезна кількість птахів, особливо запам'яталась невеличка екзотична птиця ківі. Вона дійсно схожа на однойменний фрукт. А страус ему, як з'ясувалось, настільки ж величезний, як його описують. Рухливі шимпанзе здивували мене своїми кумедними та, часом, недолугими іграми. Поява ж маленького дитинчати у сумці мами-кенгуру в кінці нашої прогулянки неабияк зворушила мене.

    Після відвідин зоопарку та усього побаченого там вважаю себе справжньою щасливицею. 

***

    Нещодавно я відвідав зоопарк.

    Там на власні очі побачив різних екзотичних тварин. Кумедний шимпанзе швидко доїдав банан. Хизувався своєю поставою рожевий фламінго. А великий ему зарив голову в пісок. Швидкий кенгуру пильно спостерігав за кенгуреням. Не видався страшним навіть лютий грізлі. Біля барвистого какаду затримався найдовше. Він розважав слухачів намаганням сподобатися. Потім я катався на веселому поні.

    На згадку зробив багато фотографій. Придбав чудові сувеніри.

Незмінювані слова в тексті (назви звірів і птахів): какаду, поні, ему, ківі, шимпанзе, кенгуру, фламінго, кенгуру, грізлі.

 

 

План

1. Моя мрія. Чому саме ця мрія?

2. Шляхи досягнення мети.

3. Враження від досягнутого.

   Я давно мріяла ще раз побувати в зоопарку «Лімпопо».

   А нещодавно мрія здійснилася. До нас приїхали гості з півдня нашої країни. І нарешті мої батьки вирішили знову поїхати до зоопарку. Там було дуже весело і цікаво. Я на власні очі змогла побачити не тільки старих знайомих, а багато нових тварин.

   На згадку ми зробили світлини, купили магнітики. Додому повернулися з гарним настроєм та новими враженнями. Усім сподобалась поїздка в зоопарк.  Чудово, коли збуваються мрії, бо вони вселяють оптимізм!

 

Розкажи, яких ведмедів бачила у зоопарку

Чи мрієш (хочеш) побувати в зоопарку та що хочеш там побачити       

 

 • Денис
  А незмінні назви тварин де? -------------- шимпанзе, кокаду, поні.
  12 листопада 2017 12:29
 • міша
  Дякуємо вам!!!!!!
  18 грудня 2018 20:12
 • Вера
  спс помогли
  24 жовтня 2019 15:14
 • Влад
  Дякую допомогли
  4 травня 2022 17:40