Побачити над рідним містечком одночасно дві веселки – це захопливе видовище.

    Спершу я була засмучена. Щойно зібралась на прогулянку, аж раптом надбігла хмара. Незабаром вже грайливо дощик постукував по нашій шибці. Але сонце заманливо кликало на вулицю. Як тільки дощ вщух, одразу вибігла на вулицю. Над селом сімома кольорами піднялись дві веселки, ніби про щось весело гомоніли між собою. 

    Засміялась після дощу веселковими барвами природа. Радісно стало й мені.

---------------------------------------------------

   Мені запам’яталось спостереження одного літнього дня за граками.

  У цей час шовковиця в нашому дворі щедро обдаровує нас урожаєм. Розлоге дерево досить високе, тому зривають ягоди з нижніх гілок. На вершечку дерева на довгий час мають багато поживи пташки

  Одного разу наша сім'я поралась на подвір'ї. Після роботи сіли перепочити на лавку неподалік шовковиці. Коли на гілку сіла пташка, схожа на ворону, батько порадив поспостерігати за нею. Проте вона швидко десь зникла. Те, що сталося потім, просто вразило мене! Над шовковицею закружляла незвичайна темна хмара. Безліч пташок зручно обсіли дерево і спритно клювали  чорні соковиті ягоди. Через деякий час вони дружно полетіли геть. Так за  коротку мить наша шовковиця позбулася свого спілого намиста.

  Потім батько розповів мені багато цікавого про граків. Саме вони тоді навідались до нас на подвір'я.