Я дуже люблю передачі про тварин. Тому побувати у цирку є моєю мрією.

   Сподіваюся побачити там не тільки дресированих домашніх тварин: коней, собачок, котиків та голубів. Серед екзотичних тварин цікаво побачити живого царя звірів. Тільки в цирку лев може виступати перед глядачами зі своїм дресирувальником. Сильна тварина дикої природи розуміє та виконує команди людини. Праця артистів завжди нагороджується бурхливими оплесками.

   Думаю вистава буде цікавою та сподобається багатьом дітям.

--------------------------------------------------------------------

    Циркову виставу я бачила по телевізору.

    Особливо гарно у цирку взимку. Блистить сріблястий дощик та вогники. Одяг артистів світиться та переливається різними кольорами. Цікаво виступають клоуни, вони завжди вміють усіх розсмішити. З хвилюванням спостерігаєш за гімнастами чи жонглерами. Та головні дійові особи – тварини. Тільки в цирку їх особливі здібності можуть оцінити багато глядачів. На арені можна побачити різних звичних та екзотичних тварин.

    Ось чому я хочу побувати у цирку. 

----------------------------------------------------------

    Мені подобаються казки Івана Франка.

    Його лиса Микиту я б залюбки хотів зустріти у ляльковому театрі. Казка дуже повчальна, вона вчить бути чесним, не хитрувати. Один однокласник, хитрий як лис, упізнає себе і стане кращим. Віршована розповідь буде звучати піснею. Чудові костюми зроблять лісові пригоди, мов справжніми.

   Думаю вистава буде цікавою та веселою.

------------------------------------------------------------

    Я завжди дивлюся концерти Святослава Вакарчука та його групи «Океан Ельзи».

    Я мрію побувати на їхньому концерті. Вакарчук ніколи не співає під фонограму. Як кажуть, викладається на концерті на всі сто. Кожне слово наповнене глибоким змістом та переживаннями співака. Пісні душевні та патріотичні, в кожну з них вкладена велика праця та часточка душі. Тому на концертах так багато глядачів.

    Ось чому я хочу побувати на концерті цієї групи.