Торф — цінна хімічна сировина. З нього виготовляють доб­рива, графіт, стимулятори росту рослин, грубі, але дуже міцні тканини. У медицині виробляють за­соби для лікування очних хвороб, опіків, запальних процесів. Ця корисна копалина — чудове паливо. На ньому працюють електростанції. Його використання на сільськогосподарських угіддях збагачує ґрунт киснем, підвищуючи родючість. Сухий торф використовують на фермах як підстилку для худоби.

 

-----------

 

Торф — неоціненна корисна копалина. Він слугує цінною хімічною сировиною для виготовлення добрива, графіту, стимуляторів росту рослин, грубих, але дуже міцних тканин, засобів у лікуванні очних хвороб, опіків, запальних процесів. Торф — це чудове паливо. На ньому працюють електростанції. Торф вносять у землю в сільському господарстві. Він збагачує ґрунт киснем, підвищуючи його родючість. На фермах використовують сухий торф як підстилку для худоби.

 

----------

 

Торф – це чудове паливо. Його використовують на електростанціях. Також є цінною хімічною сировиною для виготовлення багатьох речовин. У сільському господарстві його використовують як добриво та підстилку для худоби. У Гренландії ескімоси з торфу будують житло.

  • Leon
    Написано як в нашому підручнику навіть краще !?? Дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже дуже ... класна інфa...
    16 квітня 2020 10:26