Текст-розповідь

  У наших краях живуть ластівки. 

  Вони люблять гніздитися в сільській місцевості під стріхами людських осель. Птахи вигодовують своїх малят комахами, яких ловлять на льоту.  

  Ластівки перелітні птахи, на зиму відлітають у вирій. Навесні повертаються вони з теплих країв до своїх домівок.

  

Текст-опис

   Ластівки є невеликого розміру. Прилітають до нас навесні. Дуже дружні птахи. Прилітають купками та селяться парами під стріхами наших будинків. Мають білу грудку. Крила довгі та тонкі. Хвіст теж довгий з роздвоєним глибоким вирізом на кінці. Їх легко впізнати по яскравому та блискучому оперенню. Воно синьо-сталеве, переливається на сонці. В негоду вони літають дуже низько, поїдаючи комах. 

  Ластівки гарно щебечуть восени, ми чуємо їх за вікном.

    

 • Ангелина
  Ну нормально даже не знаю что сказать wassat но это еще не все! конечно же текст хороший но за это мне поставили 7 баллов по украинскому языку и мне не очень понятно почему.но мне лично очень понравилось. wink
  Нет мне не очень нравится мне поставили 7 angry fellow ------------> Сайт рекомендує: твори не треба списувати дослівно, беріть їх за основу та вчіться перефразовувати своїми словами. Тоді гарна оцінка - гарантована!
  22 вересня 2016 19:43
 • Роксолана
  Це нормальний текст але він ні дочого моїй сестрі в 1 класі треба таке то їм ясно оцінок не ставлять але норм. текст . Дякую! wink winked
  31 жовтня 2016 22:02
 • Nastya
  Надеюсь на нармальною аценку
  22 вересня 2018 19:10
 • Вика
  Ну норм но я изменила текст текст на сайте не очень ( я бы лучше написала поэтому я изменила весь текст )
  21 вересня 2020 19:09
 • Злата
  Я изменила текст правда очень долго писала но для текста міркуввння думаю будет нормально
  22 вересня 2020 11:11