Інші завдання дивись тут...

Завдання 801

З двох пунктів, відстань між якими 24 км, одночасно в одному напрямку вийшов спортс­мен і виїхав велосипедист. Швидкість спортс­мена 6 км/год, а велосипедиста — у 3 рази більша. Через скільки годин велосипедист наздожене спортсмена?

 

Завдання 802

З двох пристаней назустріч одна одній ви­пливли моторна і вітрильна яхти. Швидкість моторної яхти 42 км/год, а вітрильної — у 3 рази менша. Яка відстань між пристаня­ми, якщо яхти зустрілися через 2 год?

 

Завдання 803

З аеродрому в протилежних напрямках виле­тіли пасажирський і транспортний літаки. Швидкість пасажирського літака 900 км/год, а транспортного на 1/3 менша. Через скільки З годин відстань між літаками буде 3000 км?

 

Завдання 804

Коли моторний човен та яхта почали одночас­но рухатися назустріч одне одному по озеру, відстань між ними була 30 км. Вони зустріли­ся через 1 год. Якби моторний човен був на відстані 20 км від яхти й почав її наздоганя­ти, то за 3 год 20 хв він би її наздогнав. Знай­ди швидкості моторного човна та яхти.

 

Завдання 805

Від станції одночасно в протилежних напрям­ках відійшли два поїзди. Швидкість першого поїзда 90 км/год, другого — на 5 км/год більша. Яка відстань буде між поїздами через 3 год?

Завдання 806

Рухаючись орбітою навколо Сонця, Земля за 1 с проходить 29 км 800 м. Яку відстань пройде Земля за 10 хв?

 

Завдання 807

Від берега у протилежних напрямках одно­часно відпливли 2 човни. Перший проплив 72 км, а другий за той самий час — на 18 км менше. З якою швидкістю рухався кожний човен, якщо вони за годину віддалялися на 42 км?

 

Завдання 808

Купили однакову кількість світлодіодних ламп потужністю 5 вольт за ціною 45 грн за штуку і потужністю 7 вольт за ціною 54 грн за штуку. За всі лампи заплатили 594 грн. Яка вартість ламп різної потужності окремо?

 

Завдання 809

Фермер працював на тракторі 8 год. До обіду він витратив 35 л пального, а після обіду — 21 л. Скільки годин працювали на тракторі до обіду й скільки — після обіду, якщо витрата пального за кожну годину була одна­кова?

 

Завдання 810

Завдання 810

На двох ділянках сіяли льон. Площа першої ділянки 5 га, це на 2 га більше, ніж площа другої. На першій ділянці висіяли на 240 кг насіння льону більше, ніж на другій. Скільки кілограмів насіння льону висіяли на кожній ділянці, якщо норми висіву однакові? Розв'я­жи двома способами

Інші завдання дивись тут...