Прийшла золота осінь.

   Лагідне сонце частіше ховається за хмаринками. Погода стає мінливою. Осінь замальовує ліс у багряний колір. Трава жовтолиста, суха, скоро геть почорніє. У полях та садах господарі збирають щедрий урожай.

   Ось високо у небі відлетів журавлиний ключ. Не чути веселого щебету птахів. Тільки на шкільних подвір’ях лунає гомін школярів.

 

***

   Золота осінь викликає протилежні емоції: радості й суму. Вона зацікавлює і дивує.  

   Восени над моїм селом птахи прокладають свої шляхи у вирій. Мені цікаво спостерігати за відльотом пернатих. Радію, коли вдається бачити ці неповторні картини. Одні просто летять довгими стрічками у небі. Інші довго кружляють над селом одною хмарою з темними цятками. Їх сила силенна… Кожного року побачене різниться. Картина за вікном завжди викликає здивування. Зазвичай, коли прощаються, стає сумно. Так і з пернатими…

     Я стою біля вікна. Щороку відліт птахів викликає емоції.

***

   Золота осінь не може не викликати емоцій.

   Палає барвами осінній ліс. Проситься багряними відтінками лягти на полотно художника. Закликає милуватися своєю красою поетів. І людям цікаво від осіннього перетворення. Торкнеться лиця срібна нитка павутиння. І на ньому вже здивування, бо звідки його береться так багато. Летять у вирій птахи. Залишають журбу. Так зазвичай є при прощанні. Натомість зустріч з однокласниками принесе радість.

    Золота пора викликає різні емоції.

     

Розкажи про свої враження від осінніх перетворень. Текст – розповідь.  

Спостереження як приходить до нас осінь. Текст - розповідь

Розповідь про ранню осінь. За словами у підручнику. Текст - розповідь.

Осінь – чарівниця. Текст – розповідь.

Пізня осінь. Текст - розповідь.

Щедра осінь. Текст - розповідь

В осінньому лісі. Текст - розповідь.

Осінь. Вірш.

 

  • Егор
    Класс, спасибі
    4 вересня 2019 18:40