Дорога до знань для школяра

     Кожному відкрита дорога до знань.

    Кожен школяр, по–перше, може навчатися у школі. Навчання безкоштовне. По–друге,  успішність залежить від його систематичного відвідування уроків, виконання домашнього завдання, уваги та старання. Ми дізнаємося багато нового. По–третє, навчання робить нас відповідальними і дисциплінованими. Учні привчаються не спізнюватися на уроки. По–четверте, ми стаємо творчими людьми. Цікаво приймати участь у конкурсах, концертах. По–п’яте, вчить нас працювати. Учні слідкують за чистотою на парті, у класі, шкільному подвірї.   

    У дітей є всі умови, щоб добре вчитися. Найбільшу користь суспільству прино­сить людина, котра багато знає і вміє.

 

   Значення школи в житті людини

   Школа має одне з головних значень у житті людини.

   По-перше, знання допомагають. З ними легше пізнавати світ, життя, орієнтуватися в довкіллі, доглядати за тваринами, берегти природу. По-друге, школа навчить жити в суспільстві, дружити, правильно ставитися до людей, бути відповідальними і дисциплінованим. По-третє, учні, отримуючи знання з різних предметів, мають можливість в майбутньому отримати професію, стати ерудованими, всебічно розвиненими людьми. По-четверте, зможуть знайомитися з національною спадщиною, відвідувати екскурсії, займатися творчістю і спортом. Приймати участь в олімпіадах, конкурсах, змаганнях, виступах. По-п’яте, слідкуючи за чистотою в класі, розвивають працьовитість.

   Хто багато знає і вміє, той зможе принести користь Україні.

 

  Навчання — це наполеглива праця

  У наш час діти мають можливість ходити до школи.

  Як говориться в прислів’ї, що мудрим ще ніхто не вродився. Тому діти навчаються. У школі учні здобувають базові знання. Вони допоможуть в майбутньому вибрати професію.

  У школі багато різних предметів. Щоб досягати успіхів, треба уважно слухати пояснення вчителя, вивчати правила та вірші, виконувати домашнє завдання, не пропускати заняття без поважної причини. Щоденно працювати над собою, не боятися помилок, впевнено долати труднощі. Школа дисциплінує. Виховує відповідальність, товариськість. Іноді вчитися дуже важко! Менше часу залишається на розваги.

    Ось тому навчання – це наполеглива праця.      

 

Власне продовження казки «Лисенятко-першокласник» Василя Сухомлинського 

Розповідь про перший день у школі

Розкажи, що нагадує твоя школа

Текст-розповідь про свою школу

Для чого людині потрібні знання