Есе  

План.

1. Яку добру справу я зробив за останні дні?

2. Що я відчував після цього?

3. Який висновок я роблю для себе? 

 

    Звичайно, що кожен з нас робить добрі справи. Хочете дізнатися, яку зробив я? Змайстрував годівницю.

    А знаєте чому? Нещодавно, коли я смачно обідав, мою увагу привернула зимова картина за вікном. Напроти мене на гілці сиділа синичка. Ви можете заперечити, мовляв, що тут такого. І теж матимете рацію, адже узимку пташки злітаються ближче до людських осель. Проте маленька пташка сиділа, згорнувшись маленькою грудочкою, від чого виглядала ще меншою. І мені на мить здалося, що вона з докором дивиться на мене, велику людину. Стало ніяково, навіть трошки соромно… Того дня з нетерпінням чекав повернення тата з роботи, щоб разом узятися за добру справу. А ввечері на гілці напроти кухонного вікна уже висіла наша годівниця, наповнена хлібними крихтами та крупою. Я почувався великим щасливцем!

     Тепер, коли я смачно обідаю, за вікном завжди весела зграйка пташок. І мені здається, що маленькі синички та горобці дякують за велику справу. Підгодовуйте пернатих узимку! Вони віддячать людям за допомогу.  

 

Розповідь

   Мені подобається майструвати. Я часто допомагаю татові.

   Минулої осені у школі проводився конкурс на кращу годівницю для птахів. Я з татом теж змайстрував невелику годівничку. Хоч вона не була найкращою, з гордістю повісив її на гілці дерева нашого шкільного парку. Ще хочу зробити шпаківню. Коли прийде весна, вона стане гарною хатиною для шпаків. 

    Моя справа не тільки подобається мені, вона приносить користь.

  

Розповідь про улюблену справу. Текст – розповідь. 

Чим ти захоплюєшся у вільний час

Моє улюблене заняття (розповідь у художньому стилі)

Кому зима приносить радість, а кому — проблеми

Годівничка. Вірш

      

  • ДАША
    Я ДЕВОЧКА ------> Нижче вибери інший текст (позначений зеленим кольором!)
    19 квітня 2017 10:32
  • Ярослав
    привет с 2024 года !!!
    29 січня 2024 19:30