У вільний час захоплююсь співом. Слухаю твори відомих співаків. Намагаюся співати улюблені пісні. Тому мама обіцяла записати мене на гурток вокалу.  

 

--------------

   Мені подобається музика. У вільний час граю на музичному інструменті. Люблю розучувати нові твори. Тоді можу помріяти під звуки чудових мелодій.

 

--------------

    Мені дуже подобається література. Особливо поезія. У вільний час намагаюся складати невеликі віршики чи загадки. Потім батьки уважно слухають мої власні твори.

 

---------------

    Я люблю майструвати. У вільний час залюбки допомагаю татові у гаражі. Іноді подаю інструменти. А більшість часу спостерігаю за вправною роботою тата.

 

--------------

    У вільний час люблю з мамою пекти смачний торт. Спочатку разом шукаємо відповідний рецепт. Я допомагаю мамі його приготувати. Потім усією сім'єю куштуємо наш торт.  

 

--------------- 

    У вільний час я часто розв'язую кросворди. Люблю дізнаватися про щось нове. Незамінним моїм помічником є комп'ютер. Тому свій вільний час проводжу цікаво і з користю для себе.   

 

-------------------

     Я захопилася орігамі. У вільний час залюбки сідаю за улюблене ремесло. Схеми знаходжу на творчих сайтах. З кожним виробом удосконалюю свою майстерність. У моєму доробку вже є декілька чудових виробів.

 

-------------------

    Я люблю малювати.  Свій вільний час приділяю цьому цікавому захопленню. Мої малюнки подобаються багатьом. Незамінними моїми помічниками є книги по малюванню. Моїм успіхам також радіють мої батьки.

 

-------------------- 

    У вільний час я займаюся макраме. Свій перший виріб зробила на гуртку. Це досить захоплююча справа. Тут головне уважність і терпіння. А винагородою завжди є зроблений виріб, який подобається усім.

   

Розповідь про улюблену справу

У яких конкурсах доводилося брати участь

Улюблене заняття