Інші завдання дивись тут...

Завдання 650  Множення

27 • 3 = (20 + 7) • 3 = 60 + 21 = 81

12 • 6 = (10 + 2) • 6 = 60 + 12 = 72

95 • 1 = 95    32 • 3 = (30 + 2) • 3 = 90 + 6 = 96

43 • 2 = (40 + 3) • 2 = 80 + 6 = 86

14 • 4 = (10 + 4) • 4 = 40 + 16 = 56

 

Завдання 651 Ознайомлення з дробами

Відрізок АМ становить 1/3 довжини відрізка АВ. Знайди довжину відрізка АВ, якщо АМ = 12 мм.

 

Завдання 652

Оля має 10 гривень. Це лише 1/3 частина від тієї суми, яку потрібно заплатити за ляльку. Скільки гривень коштує лялька?

 

Завдання 653

Шість плиток заповнюють 1/4 частину доріжки. Скіль­ки плиток заповнять усю доріжку?

 

Завдання 654  Таку піраміду ABCDE називають чоти­рикутною. Поміркуй, чому.

Основа має форму чотирикутника

Яку форму мають бічні грані цієї піра­міди? Трикутники

Якою буквою позначено її вершину? Точкою Е

 

Завдання 655  Чотирикутну піраміду декілька разів занурювали у воду і щора­зу креслили лінію, що відділяла мокру частину її поверхні від сухої.

При занурюванні вертикально маємо чотирикутник, при занурюванні горизонтально маємо трикутник.

 

Завдання 656  Старовинна задача.

Пів гусака має масу 3 кг. Знайди масу цілого гусака.

 

Завдання 658

360 : 3 = 120     240 : 6 = 40

580 : 2 = 290

420 : 4 = 150

120 • 3 = 360

250 • 4 = 1000

320 • 3 = 960

170 •  4 = 680

 

Завдання 659

120 •  3 = 260

310 •  3 = 930

1000 : 2 = 500

210 •  4 = 840

430 •  2 = 860

250 •  4 = 1000

 

Завдання 660 Письмове множення

х 212

      2

  424

х332

     3

  996

х121

     4

  484

Завдання 661

Якщо половина – це 2 кружечки, тоді всього 2 • 2 = 4 кружечки

Якщо третина – це 2 кружечки, тоді всього 2 • 3 = 6 кружечків

Якщо чверть – це 2 кружечки, тоді всього 2 • 4 = 8 кружечків

 

Завдання 662 Назви букву, що позначає більше число в кожній нерівності

s + 20 = g

g > s

c – 20 = d

c > d

k – e = 20

k > e

Завдання 663

Із ділянки зібрали 941 кг моркви, буряків і цибулі. Моркви і буряків було зібрано 543 кг, а буряків і цибулі — 505 кг. Скільки окремо зібрали кілограмів моркви, буряків і цибулі?

 

Завдання 664  Циліндр декілька разів занурювали у воду і щоразу креслили лінію, що відділяла мокру частину його поверхні від сухої. Опиши, як занурювали циліндр у кожному випадку.

При занурюванні вертикально маємо коло, при занурюванні горизонтально маємо прямокутник.

 

Завдання 665

530 + 80 = 530 + 70 + 10 = 610

610 – 150 = 610 – 110 – 40 = 460

460 + 530 = 990       990 – 150 = 840

840 + 80 = 840 + 60 + 80 = 980      980 – 150 = 730

 

Завдання 666

Чоловічок подолав 1/4 усього шляху. Скільки клітинок становить увесь шлях?

 

Завдання 667

х231

     3

 693

х423

     2

  846

х132

     3

  396

х102

     4

  408

Завдання 668

123 + 321 = 444     525 + 252 = 777     922 – 22 = 900

789 – 636 = 153      873 – 111 = 762     888 – 765 = 123

 

Завдання 669

х69

   5

345

х112

     8

  896

х261

     3

 783

х208

     4

  832

 Завдання 670

270

+

180

+

450

=

900

: 9

 

: 9

 

: 9

 

: 9

30

+

20

+

50

=

100

• 8

 

• 8

 

• 8

 

• 8

240

+

160

+

400

=

800

Завдання 671

У домашньому господарстві за літо виростили 96 свійських птахів. Третю частину всіх птахів ста­новили качки, половину — кури, а решту — гуси. Скільки окремо качок, курей і гусей виростили?

 

Завдання 672  Конус декілька разів занурювали у воду і щоразу креслили лінію, що відділяла мокру частину його поверхні від сухої. Опиши, як занурювали конус у кожному випадку.

При занурюванні вертикально маємо коло, при занурюванні горизонтально маємо трикутник.

 

Завдання 673

З однієї ділянки зібрали 24 кг помідорів, а з дру­гої — 32 кг. Четверту частину помідорів засолили, а з решти зробили томатний соус. Скільки кіло­грамів помідорів пішло на соус?

 

Завдання 674

х302

     2

 604

х329

     3

 987

х147

     2

 294

х148

     3

  444

Інші завдання дивись тут...