Інші завдання дивись тут...

Завдання 625 Порівняння чисел

42 567 > 14 267           98 453 < 198 453

3 632 < 36 320              1 998 < 19 980

 

Завдання 626, 627 Письмове додавання

56 789 + 34 178 = 90 967

56 789 – 34 178 = 22 611

+56789

  34178

  90967

_56789

  34178

  22611

+67054

  34593

 101647

124 678 – (67 054 + 34 593) = 23 031

124 678 – 67 054 + 34 593 = 92 217

_124678

 101647

   23031

_124678

   67054

   57624

+57624

  34593

  92217

Завдання 628 Рівняння

5741 – с = 378

412 + y = 1667

b • 7 = 1000 – 55

Завдання 629

1) Якщо від числа 5371 відняти x, то дістанемо 197.

2) До задуманого числа додали 990 й дістали 7959.

 

Завдання 630

На будівництво доріжки привезли 1930 цеглин. Після того як доріжку виклали, залишилося 280 цеглин. Скільки цеглин використали?

1930 – х = 280

 

Завдання 631 Трикутник АВС має прямий кут А й гострі кути В і С.

Чотирикутник КТМО має прямий кут Щ, тупі кути К, Т, гострий кут М

 

Завдання 632

Для оздоблення занавісок купили 200 м тасьми. Після оздоблення кількох занавісок у мотку за­лишилося 121 м тасьми. Скільки метрів тасьми було використано?

200 – х = 121

 

Завдання 633

780 516 + 34 800 = 815 316

59 347 – 10 500 + 74 794 = 123 641

+780516

    34800

  815316

_59347

  10500

  48847

+48847

  74794

 123641

Завдання 634 Письмове віднімання

+357

  351

+211

  415

_811

  801

_736

  624

+531

  130

_431

  130

Завдання 635

1) У червні на туристичній базі відпочивало 256 осіб, а в липні — 314. Скільки всього осіб відпочило на базі за два місяці?

 

2) У червні на туристичній базі відпочивало 256 осіб, а в липні — 414. Скільки всього осіб відпочило на базі за два місяці?

 

2) Порівняй відповіді. Як різняться суми?

 

Завдання 636

Доданок

210

210

210

210

210

210

Доданок

50

150

250

350

450

550

Сума

260

360

460

560

660

760

2) Як змінюється другий доданок? Збільшився на 100  Як змінюєть­ся сума? Збільшилася на 100

3) 210 + 50 = 260  

    210 + 150 = 210 + (50 + 100) = (210 + 50) + 100 = 260 + 100 = 360

Якщо один із доданків залишити без змін, а другий збільшити (зменшити) на кілька оди­ниць, то сума збільшиться (зменшиться) на стільки ж одиниць.

 

Завдання 637 Знайшли значення кожного виразу, використавши значення першого виразу.

546 + 64 = 610

546 + (64 + 25) = (546 + 64) + 25 = 610 + 25 = 635

(546 – 200) + 64 = (546 + 64) – 200 = 610 – 200 = 410

 

253 + 467 = 720

253 + (467 – 300) = (253 + 467) – 300 = 720 – 300 = 420

(253 + 20) + 467 = (253 + 467) + 20 = 720 + 20 = 740

 

Завдання 638

120 + 240 = 360

(120 + 60) + (240 – 60) = 120 + 240 + 60 – 60 = 360

2) Якщо перший доданок збільшити (зменшити) на кілька одиниць, а другий зменшити (збільши­ти) на стільки само одиниць, то сума не зміниться.

 

Завдання 639 Знайшли значення другого виразу, використавши значення першого.

10 300 + 5 279 = 15 579

(10 300 + 513) + (5 279 – 513) = (10 300 + 5 279) + 513 – 513 = 15 579

678 + 947 = 1 625

(678 – 490) + (947 + 490) = (678 + 947) + 490 – 490 = 1 625

 

Завдання 640

 

Було

Продали

Привезли ще

Стало

150 кг

82 кг

82 кг

?

150 – 82 + 82 = 150 (кг)

 

Завдання 641

643 + 238 = 881 596 + 284 = 880

(643 + а) + 238 = 890

643 + а = 890 – 238

643 + а = 652

а = 652 – 643

а = 9

596 + (284 – b) = 700

284 – b = 700 – 596

284 – b = 104

b = 284 – 104

b = 180

Завдання 642

+4465

  4888

+45673

    4567

+5874

  6985

    567

+12078

  34565

  32567

Завдання 643 Різниця двох чисел — 472. Більше число дорів­нює 15 000. Знайди менше число.

15 000 – х = 472

 

Завдання 644

3300 + 700 < 4001

1852 + 250 > 2002

5601 + 389 > 5390

44 000 + 640 > 44 040

9000 – 800 > 8192

4421 > 5020 – 600

Завдання 645, 646

+213567

    11456

+345802

    34791

_180506

    32994

перевірка

 

_184007

    56748

перевірка

Завдання 647

+32486

    5656

      391

+57892

    6385

  24589

+737830

      5678

        494

+135806

    76093

   450704

Завдання 648

У легкоатлетичній секції займається 18 осіб. Це на 7 осіб менше, ніж спортсменів у волей­больній секції. Скільки всього осіб займається у цих двох секціях?

 

Завдання 649

1) У трьох секторах стадіону футбольний матч спостерігало 32 370 глядачів. У першому сек­торі було 11 240 глядачів, а в другому — на 390 осіб більше, ніж у першому. Скільки гля­дачів було в третьому секторі?

2) За один день три каси магазину обслужили 2145 осіб. Перша каса обслужила 960 осіб. Це на 96 осіб більше, ніж обслужила друга каса. Скільки покупців обслужила третя каса магазину?

 

Завдання 650

Многокутники, які не містять кута А: п’ятикутник BCDEK, чотирикутник BCDK, трикутник DEK

Знайди периметр чотирикутника.

 

Завдання 651 

_180506

    32994

  147512

перевірка

+147512

     32994

   180506

_104007

   56748

   47259

перевірка

+47259

   56748

 104007

Завдання 652

Перший футбольний матч відвідало 15 736 уболівальників. Це на 1955 уболівальників менше, ніж відвідало другий матч. Скільки всього вболі­вальників було на обох матчах?

Інші завдання дивись тут...