Інші завдання дивись тут...

Завдання 322 Натуральні числа

1) Числа від 95 до 109: 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109

 Числа від 188 до 202: 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200,  201, 202

Числа від 993 до 1000: 993, 994, 995, 996, 997, 998, 999, 1000

2) «Сусіди» чисел: 324, 325, 326      399, 400, 401        698, 699, 700

 

Завдання 323

1) Полічили одиницями до 10 (1 десяток) : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

2) Полічили десятками до 10 десятків (1 сотня) : 10, 20, 30, 40, 50, 60,  70, 80, 90, 100

3) Полічили сотнями до 10 сотень (1 тисяча): 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900, 1000

 

Завдання 324

Додати 1 — знайти наступне число:  1000 + 1 = 1001

 

Завдання 325, 326

Числа на числовій прямій: 989, 990, 992, 995, 1000

 

Завдання 327 Групування розрядів у класи

1) Числа від однієї тисячі восьми до однієї тисячі двадцяти: 1008, 1009, 1010, 1011, 1012, 1013, 1014, 1015, 1016, 1017, 1018, 1019, 1020.

Числа від тисячі ста двадцяти семи до тисячі ста сорока: 1127, 1128, 1129, 1130, 1131, 1132, 1133, 1134, 1135, 1136, 1137, 1138, 1139, 1140.

Тисячі

Сотні

Десятки

Одиниці

Числа

Читаємо

1

3

4

8

1348

одна тисяча триста сорок вісім

1

4

2

0

1420

одна тисяча чотириста двадцять

1

7

0

0

1700

одна тисяча сімсот

1

0

0

9

1009

одна тисяча дев’ять

Завдання 328

900 + 1 = 901

900 – 1 = 899

1000 + 1 = 1001

499 + 1 = 500

409 + 1 = 410

1000 – 1 = 999

600 + 20 = 620

590 + 10 = 600

1000 + 5 = 1005

998 + 1 = 999

999 + 1 = 1000

1000 + 10 = 1010

Завдання 329

Точки на числовій прямі: 1487, 1496, 1499

 

Завдання 330 За 1 год велосипедист проїжджає 12 км. Турист за 6 год пройшов стільки кілометрів, скільки велосипедист проїхав за 2 год. Скільки кіло­метрів проходив турист за 1 год?

 

Завдання 331 Автомобілем МАЗ за один рейс перевезли 9 т вантажу, автомобілем БелАЗ — на 54 т більше. У скільки разів більше вантажу перевезли автомобілем БелАЗ, ніж автомобілем МАЗ? Скільки тонн вантажу за один рейс перевезуть ці автомобілі разом?

МАЗ — 9 т

БелАЗ — ?, на 54   більше

� У скільки разів більше вантажу перевезли автомобілем БелАЗ, ніж автомобілем МАЗ? (a + b) : a

Скільки тонн вантажу за один рейс перевезуть ці автомобілі разом? a + (a + b)?

 

Завдання 332

 

Вантажність

Кількість рейсів

Загальна маса вантажу

І

12 т

однакова

96 т

ІІ

?

120 т

 

Обернена задача на знаходження числа 12

 

Завдання 333 Один із множників дорівнює 20. Як зміниться добуток, якщо інший множник збільшиться на 8?

 

Завдання 334  До круподерні на першій машині привезли 42 ц гречки, що становить 1/2 маси гречки, привезеної на другій машині. Скільки гре­чаної крупи одержать з привезеної гречки,

якщо вона становить 3/4 від маси зерна гречки?

 

Завдання 335

23 • 32 : 8 = 736 : 8 = 92

368 : 8 • 21 = 46 • 21 = 966

(416 – 389 ) • 19 = 27 • 19 = 513

 

Завдання 336

1) одна тисяча п’ять (1005); одна тисяча сто (1100); одна тисяча двісті чотирнадцять (1214);  одна тисяча дев’ятсот дев’яносто дев’ять (1999)

2) «Сусіди» числа:  344, 345, 346         1344, 1345, 1346        999, 1000, 1001

3) 1270 – тисяча двісті сімдесят; 1600 – тисяча шістсот; 1060 – тисяча шіст­десят; 1006 – тисяча  шість.

4) 1999 + 1 = 1000 + (999 + 1) = 1000 + 1000 = 2000

 

Завдання 337

1000 – одна тисяча; 2000 – дві тисячі; 3000 – три тисячі; 4000 – чотири тисячі; 5000 – п’ять тисяч; 6000 – шість тисяч; 7000 – сім тисяч; 8000 – вісім тисяч; 9000 – дев’ять тисяч; 10 000 – десять тисяч.

 

Завдання 338 У саду зібрали 36 кг смородини, малини — у 3 рази менше, ніж смородини, аґрусу — у 5 разів більше, ніж малини. На скільки кіло­грамів більше зібрали аґрусу, ніж смородини?

 

Завдання 339 З першої ділянки зібрали 120 кг часнику, що становить 4/5 маси часнику з другої ділянки. Весь часник розклали порівну в 9 мішків. Яка маса часнику в кожному мішку?

 

Завдання 340 Ділення

380 : 20 = 38 : 2 = (20 + 18) : 2 = 10 + 9 = 19

900 : 20 = 90 : 2 = (80 + 10) : 2 = 40 + 5 = 45

900 : 5 = (500 + 400) : 5 = 100 + 80 = 180

480 : 40 = 48 : 4 = (40 + 8) : 4 = 10 + 2 = 12

 

Завдання 341 Порядок дій

(75 + 25) • (90 : 30) = 100 • 30 = 3000

75 + 25 • (90 : 30) = 75 + 25 • 3 = 75 + 75 = 140 + 10 = 150

(75 – 25) • (90 : 30) = 50 • 3 = 150

75 – 25 • (90 : 30) = 75 – 25 • 3 = 75 – 75 = 0

 

Завдання 342

Групи за формою: прямокутники (1, 4) і не прямокутники (2, 3, 5)

Групи фігур за кількістю кутів: чотирикутник (1, 2, 4) і трикутник (3, 5)

 

Завдання 343 У гуртку робототехніки займаються 30 учнів, у гуртку лего–конструювання — 22 учні, а в гуртку піскової анімації — у 4 рази менше, ніж у гуртках робототехніки та лего–констру­ювання разом. Скільки всього учнів займа­ються в гуртках?

� Зміни запитання, щоб розв'язанням був вираз 30 – (30 + 22) : 4

 

Завдання 344  Ділення з остачею

_63 | 3

  6    21

  _3

    3

    0

х13

   6

 78

х67

   8

536

_732 |    4

  4      183

_33

  32

  _12

    12

      0

_960 |  6

  6      16

_36

  36

    0

_78 | 2

  6    39

_18

  18

    0

21 : 7 = 3

_109 |        7

      15 (ост. 4)

  _39

    35

      4

_432 |   8

  40     54

  _32

    32

      0

_630 |  3

  6      21

  _3

    3

    0

Інші завдання дивись тут...