Інші завдання дивись тут...

Завдання 71

600 + 200 = 800

1000 – 900 = 100

900 + 80 = 980

500 + 3 = 503

800 + 30 + 2 = 832

400 + 10 + 7 = 417

Завдання 72 Ділення

24 : 6 = 4     21 : 3 = 7    36 : 9 = 4     35 : 7 = 5    56 : 8 = 7    45 : 9 = 5

 

Завдання 73 Одиниці вимірювання

3 м 2 дм 4 см = 324 см          300 + 20 + 4 = 324

7 м 4 дм 3 см = 743 см          700 + 40 + 3 = 743

1 м 6 дм 7 см = 167 см          100 + 60 + 7 = 167

 

Завдання 74

600 + 400 = 1000

500 + 300 = 800

900 – 400 = 500

200 + 300 = 500

500 + 500 = 1000

900 – 100 = 800

Завдання 75

Купили 63 морозива і 9 бананів. У скільки разів менше коштують банани, ніж морозиво?

Розв’язання

63 : 9 = 7 (разів)

Відповідь: у 7 разів менше коштують банани, ніж морозиво

 

Завдання 76

72 – 56 + 24 = 40

9 – 7 + 3 = 5

81 – 63 + 27 = 45

48 – 16 + 32 = 64

6 – 2 + 4 = 8
54 – 18 + 36 = 72

Завдання 77

Туристка збирається зробити 3 кроки вказаної на малюнку довжини, а турист — 4 кроки. Хто з них подолає довший шлях?

1) 5 • 3 = 15 (кл.) – клітинок подолає туристка

2) 4 • 4 = 16 (кл.) – клітинок подолає турист

Відповідь: довший шлях подолає турист

 

Завдання 78

64 : 8 + 3 • 8 = 8 + 24 = 32

 

Завдання 79

У саду росло 9 яблунь, груш — на 18 більше, ніж яблунь, а горіхів — у 9 разів менше, ніж яблунь і груш разом. Скільки горіхів росло в саду?

Розв’язання

1) 9 + 18 = 27 (г.) – груш

2) 9 + 27 = 36 (фр.) – яблук і груш разом

3) 36 : 9 = 4 (г.) – горіхів

Відповідь: 4 горіхи росло в саду

 

Завдання 80

800 – 500 – 100 = 200

200 + 300 + 400 = 900

900 + 90 + 9 = 999

800 + 80 + 7 = 887

400 + 1 = 401

400 – 1 = 399

Завдання 81

600 – 400 = 200

999 – 99 = 900

400 – 1 = 399

400 + 1 = 401

799 + 1 = 800

400 + 40 = 440

Завдання 82  Дії з іменованими числами

3 м 2 дм 4 см – 3 м = 24 см

324 – 300 = 24

3 м 2 дм 4 см – 2 дм = 302 см

324 – 20 = 304

3 м 2 дм 4 см – 4 см = 320 см

324 – 4 = 320

 

Завдання 83

Від квадрата відрізали половину. На скільки сан­тиметрів менший периметр отриманої фігури, ніж периметр квадрата?  

Р = 2 • 4 = 8 (см) – периметр квадрата

8 : 2 = 4 (см) – периметр частини (прямокутника)

Периметр отриманої фігури менший від периметра квадрата на периметр іншої такої самої половини

Відповідь: на 4 сантиметри менший периметр отриманої фігури, ніж периметр квадрата

 

Завдання 84

200

+

400

=

600

+

 

 

+

500

300

=

200

=

 

=

 

=

700

+

100

=

800

Завдання 85

200 + 700 = 900
200 + 200 = 400

800 – 400 = 400

300 + 700 = 1000

300 + 600 = 900

100 + 900 = 1000

Завдання 86

Коток утрамбовує 1 метр дороги за хвилину. За скільки хвилин він утрамбує 10 метрів дороги, якщо працюватиме з такою самою продуктивністю?

Розв’язання

10 : 1 = 10 (хв.)

Відповідь: за 10 хвилин він утрамбує

 

Завдання 87

Тамара має намір зробити 4 кроки, а Богдан — 6 кроків. Хто з них подолає довший шлях? Розв’язання

1) 4 • 4 = 16 (кр.) – відстань Тамари

2) 2 • 6 = 12 (кр.) – відстань Богдана

Відповідь: Тамара подолає довший шлях

 

Завдання 88

435 – 30 = 405

435 – 5 = 430

603 + 20 = 623

600 + 8 = 608

1000 – 1 = 999

999 + 1 = 1000

600 + 300 = 900

400 – 300 = 100

Завдання 89

900 + 60 = 960

800 – 600 = 200

400 – 1 = 399

1000 – 1 = 999

600 + 60 + 6 = 666

410 – 10 = 400

Завдання 90  Порядок дій

72 : 9 – (17 – 18 : 2) = 0

1) 18 : 2 = 9 Ц  2) 17 – 9 = 8 В   3) 72 : 9 = 8 Я   4) 8 – 8 = 0 Х

 

Завдання 91

200 + 300 = 500 С

700 – 400 = 300 К

300 + 300 = 600 Е

500 + 500 = 1000 Л

800 – 400 = 400 Я

800 – 300 = 500 С

500 – 300 = 200 О

900 – 400 = 500 С

900 – 200 = 700 Н

600 – 500 = 100 А

Завдання 92

3 сот. 4 дес. 2 од. – 4 дес. 2 од. = 342 од.       342 – 42 = 300

3 сот. 4 дес. 2 од. – 3 сот. 2 од. = 40 од.         342 – 302 = 40

3 сот. 4 дес. 2 од. – 3 сот. 4 дес. = 2 од.         342 – 340 = 2

 

Завдання 93

До новорічних свят придбали ялинкові прикраси: 200 зірочок, 150 шишок, а кульок — на 50 менше, ніж зірочок і шишок разом. Скільки всього ялин­кових прикрас придбали до свят?

Розв’язання

1) 200 + 150 = 350 (шт.) – зірочок і шишок разом

2) 350 – 50 = 300 (шт.) – кульок

3) 200 + 350 + 300 = 850 (шт.)

Відповідь: 850 ялинкових прикрас придбали до свят

 

Завдання 94

Маляр пофарбував 20 дощок пар­кану за 2 години, фарбуючи що­години однакову кількість. Скільки дощок він фарбував за годину?

Розв’язання

20 : 2 = 10 (д.)

Відповідь: 10 дощок фарбував за годину

 

Завдання 95

400 – 300 = 100

800 – 600 = 200

555 – 50 = 505

555 – 5 = 550

799 + 1 = 800

800 – 1 = 799

203 + 40 = 243

240 + 5 = 245

Інші завдання дивись тут...