Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 53 Завдання 4  Порозрядне додавання та віднімання 580 + 230 = 700 + 110 = 810 520 – 450 = 0 + 70 = 70 770 – 490 = 200 + 80 = 280 380 + 250 = 500 + 130 = 630 640 + 170 = 700 + 110 = 810 700 – 360 = 300 + 40 = 340 810 – 640 = 100 + 70
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 60 Завдання 1 Порядок дій 4 • 90 – 60 • 6 + 420 : 7 • 8 = 480 1) 4 • 90 = 360 2) 60 • 6 = 360 3) 420 : 7 = 60 4) 60 • 8 = 480 5) 360 – 360 = 0 6) 0 + 480 = 480 2 • 30 • 8 – (7 • 60 – 40)
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 38 Завдання 4  Одиниці вимірювання Замінили більші одиниці вимірювання меншими (дією множення): 7 м = 1 м • 7 = 70 дм = 700 см = 7000 мм 29 м = 1 м • 29 = 10 дм • 29 = 290 дм 18 дм = 1 дм • 18 = 10 см • 18 = 180 см 56 см = 1 см
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 29 Завдання 1  Натуральні числа Числа, які більші за 569, але менші від 580: 570, 571, 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578, 579 Числа, які більші за 891, але менші від 912: 892, 893, 894, 895, 896, 897, 898, 899, 900, 901, 902, 903, 904, 905, 906, 907, 908,
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 46 Завдання 7 670 + 180 = 850 520 – 360 = 160 450 + 290 = 740 430 – 270 = 160 230 + 710 = 940 830 – 640 = 190 280 + 280 = 560 740 – 580 = 160 450 + 270 = 720 640 – 270 = 370 560 + 380 = 940 310 – 140 = 170   Завдання 8
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 63 Завдання 1  Порядок дій 180 + 640 : 8 • 4 – 630 : 7 : 10 = 491 1) 640 : 8 = 80 2) 80 • 4 = 320 3) 630 : 7 = 90 4) 90 : 10 = 9 5) 180 + 320 = 500 6) 500 – 9 = 491    Завдання 2 1) 270 кг персиків розклали порівну в 30
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 7 Завдання 3 Майстер щогодини збирає 6 поличок, а учень — 2. Майстер працював 8 го­дин, а учень — 4. Скільки всього поли­чок зібрали за цей час майстер і учень? На скільки менше поличок зібрав учень, ніж майстер? У скільки разів менше
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 13 Завдання 1 1) У Миколи 30 іграшок. 1/5 усіх іграшок становлять моделі машинок. Хлопчик розмі­стив моделі машинок на двох полицях, порівну на кожній. Скільки моделей ма­шинок на кожній полиці? Розв’язання 1) 30 : 5 = 6 (м.) – машинок 2) 6 :
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 10 Завдання 1 Порядок дій 6 • (12 – 8) : 8 + 8 • 8 – 7 • 7 • 1 = 18   Завдання 2 1) Садівник зібрав 2 ящики мандаринів, по 10 кг у кожному ящику, і 4 ящики хурми. Скільки кілограмів хурми було в одному ящику, якщо всієї хурми
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 4 Завдання 1  Ознайомлення з продуктивністю праці 1) Робітники клали тротуарну плитку. До обіду вони працюва­ли 4 год, викладаючи щогодини 8 м тротуару. Після обіду вони працювали 3 год, викладаючи щогодини 5 м тро­туару. Скільки всього метрів
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... СТОРІНКА 18 Завдання 1  1) 135 = 1 сот. 3 дес. 5 од. 2) 284 = 2 сот. 8 дес. 4 од. 3) 482 = 4 сот. 8 дес. 2 од.   Завдання 2 Схожі: однакова кількість десятків і одиниць. Відрізняються: у другому числі пари наявні сотні.   Завдання 3  Натуральні числа
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Скворцова С.О., Онопрієнко О.В." СТОРІНКА 116 Завдання 1 1) Проста задача на множення Майстер виготовив 2 полиці, витративши на кожну 3 м дошки. Скільки всього мет­рів дошки витратив майстер на полиці?
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Скворцова С.О., Онопрієнко О.В." СТОРІНКА 118 Завдання 1 1) Проста задача на ділення на вміщення Бензиновий генератор щогодини ви­трачає 2 л бензину. На скільки годин роботи генератора вистачить 20 л
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Скворцова С.О., Онопрієнко О.В." СТОРІНКА 120 Завдання 1(5) Складена задача на знаходження суми добутків   Ціна (грн) Кількість (шт.) Вартість (грн) Олівці 5 6 ? ? Гумка 4 9
Категорія : Математика 3 клас Скворцова

Інші завдання дивись тут... Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Скворцова С.О., Онопрієнко О.В." СТОРІНКА 112 Завдання 1  Ділення ділене : дільник = частка Якщо дільник збільшити (зменшити) у декілька разів, то частка зменшиться (збільшиться) у стільки ж разів. Якщо
Категорія : Математика 3 клас Скворцова