Інші завдання дивись тут... Множення на двоцифрове і трицифрове числа Завдання 876. Усно. Продовж записи та обчисли результат.  (200 + З0 + 5) • 4 = 200 • 4 + З0 • 4 + 5 • 4 = 800 + 120 + 20 = 940 (700 + 40 + 9) • 3 = 700 • 3 + 40 • 3 + 9 • 3 =
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 201.  Розстав числа в порядку спадання. 901 001, 560 330, 99 999, 87 099, 67 000, 597, 100.   Завдання 202. Встав у числа пропущені цифри. З *76 > 3 576  300 4*0 < 300 460  130 549 < 130 5*0  70* 812 < 707 812 43 501
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 176.  У числі 80 є 8 десятків У числі 800 є 80 десятків У числі 8000 є 800 десятків У числі 80000 є 8000 десятків У числі 800000 є 80000 десятків.   Завдання 177.  У числі 560678 є 560 тисяч У числі 900999 є 900 тисяч У числі 56000 є 56 тисяч У
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 151. Запиши число, в якому 25 тисяч і 800 одиниць, 73 тисячі і 12 одиниць, 99 тисяч і 9 одиниць, 3 тисячі і 3 одиниці. Розв'язання. 25 000 + 800 = 25 800 73 000 + 12 = 73 012 99 000 + 9 = 99 009 3 000 + 3 = 3 003   Завдання 152.  Трицифрові числа
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 676. 1) Прочитай задачу. Автомобіль на кожні 4 км шляху витрачає 360 г бензину, а мотоцикл — 160 г бензину. На скільки грамів бензину більше витрачає на відстані 1 км автомобіль, ніж мотоцикл? 2) Поясни складання рівності. (360 – 160) : 4 = 360 : 4
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 651. Знайди значення виразів зручним для тебе способом. х 18 кг 116 г             З       54 кг 348 г х 2 т 5 ц 021 кг                4      10 т 0 ц
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 626. 1) Прочитай задачу. Для приготування варення купили 8 кг цукру, по 8 грн за кілограм, і 6 кг малини. За все заплатили 184 грн. Яка ціна малини? Розв'язання. 2) Розглянь короткий запис задачі і розв'яжи її. Ціна Кількість Вартість 8 грн 8 кг 184 грн ?
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 76.  12 : 2 = 6 13 : 2 = 6 (ост. 1) 24 : 6 = 4 25 : 6 = 4 (ост. 1)  63 : 9 = 7 70 : 9 = 7 (ост. 7) 42 : З = 14 43 : З = 14 (ост. 1)   Завдання 77.  48 : 2 = (40 + 8) : 2 = 40 : 2 + 8 : 2 = 20 + 4 = 24 480 : 2 = (400 + 80) : 2 =
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 26. Скільки деталей робітник виготовив за три дні, якщо першого дня він виготовив а деталей, другого — k деталей, а третього — х деталей? Склади вираз і знайди його значення, якщо а = 226, k = 269, х = 274. Розв'язання. 1) а + k + х  = 226 + 269
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 601. Із чотирьох грядок площею 10 м2 кожна, зібрали 200 кг картоплі. Скільки кілограмів картоплі зібрали з 1 м2? Розв'язання. 1) 200 : 10 = 20 (кг) - зібрали картоплі з 1 м2. Відповідь: з 1 м2 зібрали 20 кг картоплі.   Завдання 602.  b : 7 =
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Інші завдання дивись тут... Завдання 551. Перевір рівності. Зроби висновок. (66 – 42) • 2 = 2 • (66 – 42)  (58 – 37) • 3 = 3 • (58 – 37) Переставний закон множення.   Завдання 552. Від листа металу прямокутної форми, ширина якого 2 м, а довжина
Категорія : Математика 4 клас Листопад 2015

Назад Вперед