Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І." Урок 99 Завдання 1 1) Сума розрядних доданків: 135 = 100 + 30 + 5, 279 = 200 + 7 + 9 (істинне) 2) 4 • (9 + 2) = 4 • 9 + 4 • 2
Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І." Урок 93 Завдання 1 Доба Механічний годинник Час до полудня 10 год 5 хв Час після полудня 10 год 5 хв вечора або 22 год 5 хв Відрізняються
Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І." Урок 89 Завдання 1 Записали одиниці часу в порядку зростання: 1) 25 діб, 4 тижні, 1 міс., 32 доби, 1 р., 370 днів, 19 міс., 2 р., 2 десятиліття, 21 р., 1
Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І." Урок 96 Завдання 1 Львів — Ужгород 2 сот. 6 дес. 8 од. км = 268 км Ужгород — Івано–Франківськ 29 дес. 3 од. км = 293 км
Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І." Уроки 84–85 Завдання 1 Запиши тричі підряд цифру 5. Відніми 500. Помнож на 10. Яким числом слід доповнити результат до 1000? 555 – 500 =
Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І." Урок 79 Завдання 1 Письмове віднімання +412 277 689 +506 480 986 +650 129 779 +521 48
Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до підручника "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І." Урок 72 Завдання 1 1) Сума чисел 360 і 220 становить: б) 580 360 + 220 = 500 + 80 = 580 2) Різниця чисел 360 і 220 становить:г)
Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до робочого зошита "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І., Назаренко А. у 2-х частинах" Урок 86 (сторінка 27) Завдання 1 Десятиліть потрібно додати, щоб отримати століття: 1 сот. = 10 дес. = 100 од. 4 десятиліття + 6
Інші завдання дивись тут... Урок 66 (сторінка 1) Завдання 1 Довжина Дерибасівської – одна з головних вулиць Одеси. 320 + 50 = 370 370 + 400 = 770 770 – 70 = 700 700 + 90 = 790 790 – 600 = 190 190 +
Інші завдання дивись тут... Урок 76 (сторінка 14) Завдання 1 Округлення чисел До десятків: 564 ≈ 560 97 ≈ 100 До сотень: 856 ≈ 900 461 ≈
Інші завдання дивись тут... © Барна Р., 2021 Серія "Вчимось разом" до робочого зошита "Математика 3 клас Гісь О., Філяк І., Назаренко А. у 2-х частинах" Урок 60 сторінка 91 Завдання 1 Ділення 800 : 40 = 80 : 4 = 20 400 : 40 = 40 : 4 = 10
Інші завдання дивись тут... Урок 53 сторінка 60 Завдання 1 Дії з іменованими числами 3 км 200 м + 800 м = 3 км + 1000 м = 3 км + 1 км = 4 км 8 км 670 м – 70 м = 8 км + (670 м – 70 м) = 8 км 600 м 10 км 594 м – 7 км 94 м = (10 км – 7 км) + (594 м – 94 м) = 3 км 500 м 7
Інші завдання дивись тут... Урок 46 сторінка 70 Завдання 1 Порозрядне додавання і віднімання 700 + 90 + 3 = 793 793 – 700 = 93 793 – 90 = 703 793 – 3 = 790 500 + 70 + 5 = 575 575 – 500 = 75 575 – 70 = 505 575 – 5 = 570 Завдання 2 700 + 45 =
Інші завдання дивись тут... Урок 39 сторінка 59 Завдання 1 1. Відрізок, що з'єднує дві точки кола і проходить через центр кола (діаметр). 2. Відрізок, що з'єднує центр кола (чи круга) з точкою на колі (радіус). 3. Сума довжин усіх сторін многокутника (периметр). 4. Креслярський інструмент для
Інші завдання дивись тут... Уроки 32 – 33 сторінка 50 Завдання 1 Відрізки: АВ, ВС, СD, АС, АD, ВD Завдання 2 Довжини ланок ламаної: АВ = 1 см , ВС = 2 см, СD = 2 см , DА = 3 см Довжина ламаної: АВСD = АВ + ВС + СD + DА = 1 см + 2 см + 2 см + 3 см = 8 см Завдання 3 На ділянці біля